Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

MEGRENDEZTÉK AZ ELSŐ BÁNKA-RAKACZKI EMLÉKTORNÁT

Az UTE Baráti Kör és az amigeleken.hu DVTK szurkolói honlap közösen megrendezték a Vasas Fáy utcai sportcsarnokában az I. Bánka-Rakaczki Emléktornát. Céljuk az volt, hogy egyrészt méltóképpen ápolják az újpestiek egykori kiváló játékosának, Bánka Kristófnak, valamint a diósgyőriek tehetséges kapusának, Rakaczki Bencének az emlékét, másrészt a torna bevételéből egy olyan alapot hozzanak létre, amiből hasonlóan nehéz helyzetbe került, betegséggel küzdő, rászoruló sportolókat részesíthetnek támogatásban.

A tornát megelőzően az UTE és a DVTK labdarúgói is a kezdeményezés mellé álltak és külön-külön 220.000 Ft-tal járultak hozzá az akció sikeréhez. A kilátogató nézők izgalmas és rendkívül sportszerű mérkőzéseket láthattak. Az emléktornát az MTK Baráti Kör csapata nyerte veretlenül, akik a döntőben az UTE Baráti Kör együttesét győzték le. A kisdöntőben a DVTK-amigeleken.hu csapata győzedelmeskedett az FTC Baráti Kör fölött. A díjakat Bánka Gyula, Kristóf édesapja, valamint Rakaczki Tamás, Bence testvére adta át. A tervek szerint, 2017-ben Miskolcon rendezik meg a II. Bánka-Rakaczki Emléktornát. Fotó: csakfoci.hu