Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

111-EL SZÁGULDOTT MISKOLC UTCÁIN

Miskolc – A közelmúltban a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rendőrség egyik autóst szűrt ki a forgalomból, aki a reggeli órákban a megengedett 50 km/h helyett 111 km/h sebességgel hajtott a Kiss Ernő utcában. Az esetet a megyei rendőrség közölte.



A rendőrség hangsúlyozza, hogy a Miskolci Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály munkatársai rendszeresen ellenőrzik a közutakat annak érdekében, hogy kiszűrjék a balesetveszélyes és agresszív gyorshajtókat. A legutóbbi sebességellenőrzés során az ellenőrzés leállítással végződött, és a sofőr 210 ezer forint közigazgatási bírságot, valamint 6 előéleti pontot kapott büntetésül.
A gyorshajtás az egyik leggyakoribb baleseti ok, ezért a rendőrség arra kéri a közlekedőket, hogy tartsák be a szabályokat, vegyék figyelembe az út- és látási viszonyokat, valamint a sebességhatárokat, hogy mindenki biztonságosan hazaérjen.

 

 

Forrás

Online televízióadás

online television

Hirdetések

FELHÍVÁS

 

                 

FELHÍVÁS

Hirdetés

mecenatura logoA Globo TV médiaszolgáltatási tevékenységét a
Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja

Globo Heti Műsorújság

Hétfő

07:00 Globo Magazin

08:00 Tanulószoba

10:00 Kvantum

11:00 Szent István TV - új adás

12:00 Székelyföld Magazin - új adás

13:00 Generációnk

14:00 Diagnózis

15:00 Középsuli

16:00 Sport Társ

17:00 A Doktor - új adás

17:30 Mese Délelőtt

18:00 Globo Portré

19:00 Globo Magazin

20:00 Szerencsi Hiradó

 

SFbBox by afl odds

Today 67

Yesterday 830

Week 897

Month 1867

All 884526

Currently are 206 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions