Vivid - VirtueMart Template

GloboTV

Megváltozott menetrend pályakarbantartás miatt

A MÁV Zrt. értesíti utasait arról, hogy 2021. szeptember 27-től 2021. október 1-ig a Hatvan – Hort-Csány állomások között végzett pályakarbantartási munkák miatt a Budapest-Keleti –Miskolc-Tiszai – Sátoraljaújhely vasútvonalon szeptember 27-30. között az IR5508 és az 5008 sz., szeptember 27- október 1. között az 5009 sz. vonat módosított menetrend szerint közlekedik. A vasútvonal részletes vágányzári menetrendje megtalálható az állomási pénztáraknál, ügyfélszolgálatoknál, illetve elérhető a MÁVDIREKT +36 (1) 3 49 49 49-es telefonszámán és a www.mavcsoport.hu honlapon.

Online televízióadás

online television

Globo Heti Műsorújság

Hétfő

07:00 Globo Magazin

08:00 Tanulószoba - új adás

09:00 Szomszéd Vár

10:00 Qvantum

12:00 Szemeszter

14:00 Youtube Hiradó

15:00 Középsuli

16:00 Sport Társ

17:00 A Doktor - új adás

18:00 Globo Portré

19:00 Globo Magazin

20:00 Szerencsi Hiradó

 

mecenatura logoA Globo Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra Program keretében támogatja.

                 

Hirdetések

milshop banner 190513 2

SFbBox by afl odds

Today 60

Yesterday 154

Week 60

Month 3015

All 342493

Currently are 139 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions