Vivid - VirtueMart Template

Friss Hírek

Bronzérmes az SZVSE kosárlabda csapata

Lejátszotta a szerencsi felnőtt kosárlabda csapat az évad utolsó mérkőzését, május 27-én hazai pályán. A Szikszó Szikla gárdája ellen lépett pályára a hazai együttes, ahol a tét a bronzérem volt, Endrész Tamás, edző elmondta azt, hogy az alapszakaszban a szikszói csapat volt a harmadik, míg a szerencsiek a negyedikek, így meg kellett mérkőzniük a bronzéremért. Hozzátette, hogy a hazai pálya előnye a szerencsieknek kedvezett. Ezen a meccsen a szerencsiek a teljes csapattal álltak ki, ami nagy lendületet adott a játékosoknak, hiszen az alapszakaszban mind a kétszer kikaptak a szikszóiak ellen 20 pont körüli különbséggel. Most azonban közel 30 ponttal nyertek. A mérkőzés végeredménye 65-92 lett a hazaiak javára. Endrész Tamás, edző szerint megérdemelten szerezték meg a harmadik helyezést, hiszen a fiúk egész éven keményen dolgoztak. A mérkőzéseket nem tudták hiánytalanul lejátszani, de a befektetett munka és a csapat teljesítménye meghozta az eredményt. Külön öröm, hogy a mérkőzés utolsó negyedében, körülbelül négy percig a juniorok játszottak a pályán, akik az akkor 20 pontos különbséget megtartották, sőt hozzá is tettek a mérkőzés sikeréhez.